1% Podatku za rok 2020 dla Norbercika

 

1 procent 2018             PIT

Kochani, dziękujemy za to, że jesteście! Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie zapewnić synkowi właściwą rehabilitację i szczęśliwe dzieciństwo. Za środki uzyskane od Was Norbert właśnie uczestniczy w serii 40 zabiegów w komorze hiperbarycznej. Bardzo dziękujemy za wsparcie i prosimy byście pozostali z Norbercikiem również w 2021 r.

Norbert jest niewidomym i niemówiącym dzieckiem obciążonym autyzmem, niedotlenieniem okołoporodowym. Dodatkowo choruje na somatotropinową niedoczynność przysadki (leczony hormonem wzrostu od 2010 roku), niedoczynność tarczycy, niedoczynność nadnerczy, hipoglikemię, hipokalcemię, zaburzenia elektrolitowe, alergie wziewne (astma), alergie pokarmowe, stopy wiotkie i płasko-koślawe z przykurczem ścięgna Achillesa.

Syn – mimo szeregu obciążeń – jest wesołym i pogodnym dzieckiem, objęty jest opieką licznych specjalistów, zarówno w zakresie medycznym, jak i terapeutycznym w różnych rejonach Polski. Wiąże się to z kosztami przekraczającymi możliwości rodziców, dlatego prosimy o Państwa wsparcie. Pozwoli ono skuteczniej rozwijać możliwości chłopca poprzez udział w turnusach rehabilitacyjnych, zakup odpowiedniego sprzętu, leków, preparatów odżywczych, artykułów medycznych, obuwia ortopedycznego oraz wizyt u lekarzy specjalistów.

Uprzejmie dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę, Państwa pomoc jest bezcenna.

Rodzice Małgorzata i Artur Pokojscy

 

Norbercik jest podopiecznym Fundacji Dzieciom ” Zdążyć z Pomocą”, gdzie posiada indywidualne subkonto, na które wpływają Państwa wpłaty.

www. dzieciom.pl/podopieczni/4065

www.facebook.com/norbert.pokojski/

 

Darowizny prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
4065 Pokojski Norbert darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku