Roczek

to-juz-roczek.jpg

Pierwsze urodzinki za nami. Norbercikowe święto spędziliśmy radośnie w rodzinnym gronie. Sto lat było, urodzinowy tort z jedną, ale jakże dumną i uroczystą świeczką także, co tu dużo mówić – Jajo bezspornie wkroczyło w świat dorosłych. Być może nieco speszony pokaźną liczbą gości Nobciu zdawał się nie mieć wyraźnej ochoty na wykazanie szczególnej inicjatywy towarzyskiej, ale na brak humoru Grzybka narzekać nie można było. Szczególnie, że niczym lawina, spadła na Niego prawdziwa moc ślicznych prezentów, za które pragniemy korzystając z okazji jeszcze raz serdecznie wszystkim podziękować. Możemy uczciwie oznajmić, że wszystkie Nobciowi przypadły do gustu i teraz buszuje wśród nich przez większość wolnego czasu. Dziękujemy Kochani!

Niestety nic nie trwa wiecznie – od wczoraj żywo pochłonęły nas przygotowania do wyprawy na Greifswald, czyli załatwianie wszelkich niezbędnych formalności. Wiatru w żagle dodała nam dobra wiadomość, jaką uzyskaliśmy dziś rano – otrzymaliśmy zgodę od Akademii Medycznej w Gdańsku na wykonanie badania VER w Centrum Zdrowia Dziecka, o którym pisaliśmy wcześniej, na której pozytywne rozpatrzenie nie dawano nam dużych szans. Tak więc tym razem (po wcześniejszych narzekaniach na personel administracyjny) należy pochwalić niezwykle uczynną osobę z sekretariatu naszej Akademii, która wykazała dużą inicjatywę, aby otrzymanie skierowania mogło dojść do skutku.

Wyjeżdżamy jutro o 6.12 z Gdańska, kierunek Szczecin, odezwiemy się zapewne za tydzień, do przeczytania, trzymajcie za Jajo kciuki.

Zapraszamy do galerii.

3 Comments

 1. iki81
  lip 30, 2007

  Oh! Jak te dzieciaki nam szybko rosną… Tu roczek, tam roczek…
  Buziaki urodzinkowe dla Nobcia od Julki :*:*:*:*:*:*:*:*

  Trzymamy mocno kciuki i wołamy do Nieba aby wszystkie Wasze wyprawy i badania wychodziły jak najkorzystniej!

 2. tania
  lip 31, 2007

  Spełnienia marzeń i waszych i przede wszystkim Nobcia. Szczęśliwej drogi.

 3. Monika
  sie 2, 2007

  Dużo, dużo zdrówka, światełka w mroku, a stopniowo coraz wiecej światła i kolorów dla ROCZNEGO już Nobcia, spełnienia marzeń i szczęśliwego powrotu z dobrymi wieściami życzy Monika z Antosiem i Mikołajem.

Submit a Comment