Apel o pomoc

Norbercik urodził się jako niewidomy chłopiec z niedotlenieniem okołoporodowym. Do tej pory przeszedł cztery operacje- witrektomie, trzy oczka lewego i jedną prawego. Efekt, który osiągnęliśmy to prawdopodobne poczucie światła w oczku prawym oraz szanse na wzrost oka lewego, usunięcie nadmiernego ciśnienia z obu oczek. Brak wzroku uniemożliwia synkowi naturalne poznawanie otaczającego świata. Nie podniesie główki, nie wyciągnie rączki bez dodatkowej stymulacji. Chcielibyśmy mu ten świat przybliżyć, na tyle, na ile nam starczy wiedzy i wyobraźni.

W czwartym roku życia synka okazało się, iż dodatkowo choruje na somatotropinową niedoczynność przysadki mózgowej, niedoczynność tarczycy oraz hipoglikemię. Od listopada 2010 roku zaczął przyjmować hormon wzrostu.

Norbercik nie posługuje się mową, ma autyzm. Rozumie co się do niego mówi, wykonuje proste polecenia. Mamy zdecydowane efkty pracy nad komunikacją, Norbercik z radością pokazuje gesty, których jest coraz wiecej. Potafi pokazać np. ja chce jeszcze jeść, bawić się, spać :)

Dzięki Państwa wieloletniemu wsparciu możemy skuteczniej rozwijać synka możliwości poprzez zakup dodatkowych zajęć rehabilitacyjnych, odpowiedniego sprzętu, leków, preparatów odżywczych, artykułów medycznych, obuwia ortopedycznego.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Jezeli chcieliby Panstwo wesprzec Norbercika, wpłaty prosimy kierowac na konto fundacji:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 4065 Pokojski Norbert darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Mozna przekazac 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” : 4065 Pokojski Norbert

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

grafka fundacja